Манафорт звинувачував Україну у втручанні у вибори в США


Глава передвиборного штабу Дональда Трампа на виборах президента США в 2016 році Пол Манафорт просував ідею, що саме Україна втручалася у виборчий процес.

Про це з посиланням на матеріали розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера повідомляє Buzzfeed, передає Кореспондент.

За даними опублікованих матеріалів розслідування, ексзаступник Манафорта і його колишній діловий партнер Рік Гейтс під час допитів розповів, що Манафорт неодноразово висловлював припущення, що за викраденням електронних листувань конкурентки Трампа, демократки Гілларі Клінтон стоїть саме Україна, а не Росія.

Міністерство юстиції США на вимогу суду почало публікувати матеріали розслідування спецпрокурора Мюллера про російське втручання в президентські вибори 2016 року.

В оприлюднених матеріалах йдеться про те, що Трамп намагався отримати доступ до викрадених листувань своєї конкурентки Клінтон.

Манафорта, який очолював передвиборчий штаб республіканця Трампа на виборах 2016 року, обвинувачували у змові проти Сполучених Штатів. Політтехнолог уклав угоду з Мюллером у вересні 2018 року. Він погодився співпрацювати з прокурорами в розслідуванні про ймовірне втручання Росії у виборчий процес у США. Політтехнолог визнав провину у змові проти США і змові з метою перешкоджання правосуддю. У березні 2019 Федеральний суд США засудив Манафорта до 47 місяців ув’язнення за ухиляння від сплати податків та банківські махінації, але зарахував до відбутого терміну покарання 9 місяців, які Манафорт вже провів за гратами.

Також повідомлялося, що за роботу політичного консультанта в Україні Манафорт заробив понад 60 мільйонів доларів.

Раніше ЗМІ повідомили про ненависть Трампа до України. Однією з причин такого ставлення до України називається переконаність Трампа в тому, що Київ допомагав демократам під час виборів в США.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/policy/manafort-zvynuvachuvav-ukrayinu-u-vtruchanni-u-vybory-v-ssha/” Об этом сообщает express-novosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя